HM Catering
koukněte na náš Facebook

Provozovny

Pizzerie Marco ve městě Vimperk

Pizzerie Marco Vimperk

Je v prostorách původního měšťanského pivovaru v historickém centru města. Nabízíme velký výběr salátů, pizz a těstovin připravovaných z originálních surovin. Originalita kuchyně je dána tím, že těsto na pizzu je připravováno podle rodinné italské receptury pocházející z okolí Benátek. Dispoziční uspořádání pizzerie dává možnost si udělat privátní či firemní oslavu. Naši hosté určitě ocení novou prosklenou část pizzerie, která tímto velmi příjemným interiérem doplňuje skvělou italskou kuchyni. Na telefonickou objednávku zajistíme dovoz jídla domů i do kanceláří.

Více informací najdete na stránkách pizzerie Marco: www.pizzerie-marco.cz

 

Pizzerie Marco ve městě Prachatice

Pizzerie Marco Vimperk

Se nachází v historické části města v Husově ulici asi 200 m od hlavního náměstí. V osobitě zařízeném interiéru je možno shlédnout unikátní fotografie a obrazy zachycující historii tohoto města. Stejně jako ve městě Vimperk hosty překvapí velký výběr salátů, pizz a těstovin připravovaných z originálních surovin a dle originální italské receptury, kterou si drží v tajnosti jako know-how rodina majitele restaurace. Členité prostředí pizzerie dává prostor jak pro větší akce, tak pro pracovní a soukromé setkání. Je zde 60 míst. V případě zájmu lze využít salonek s kapacitou 25 míst. K dispozici je i audio-video technika včetně prezentace na PC. Na telefonické objednání dodáme jídla domů nebo kanceláře.

Více informací najdete na stránkách pizzerie Marco: www.pizzerie-marco.cz

 

Restaurace Vodník

Pizzerie Marco Vimperk

se nachází v romantickém prostředí bývalé plovárny na okraji města Vimperk. Tato lokalita je vyhledávaným cílem procházek místních obyvatel, ale i návštěvníků města. Stylově zařízený interiér restaurace příjemně doplňují dobové fotky ze starých plováren. V nabídce jídel zaujímají přední místo kvalitní lokální suroviny, např. rybí speciality a masa z domácího chovu farmy na Šumavě. V restauraci je k dispozici 50 míst a 30 dalších míst je na terase přímo u vody. Pro uzavřenou společnost je možno využít salónek s krbem s kapacitou 25 míst. Rodiče určitě ocení dětský koutek a laskavý přístup personálu restaurace k dětem.
V těsné blízkosti restaurace se nachází sportovní areál s inline dráhou, na kterém jsou v zimě skvělé sněhové podmínky pro příznivce běhu na lyžích. V létě je zde možno využít ubytovaní v kvalitně vybavených dřevěných chatkách s vlastním příslušenstvím.

Více informací najdete na stránkách restaurace Vodník: www.restaurace-vodnik.cz

 

Horský hotel Dobrá chata

Pizzerie Marco Vimperk

Je v panenské přírodě Národního parku a CHKO Šumava, v těsné blízkosti nástupní stanice sedačkové lanovky Zadov – Churáňov u nejdelší sjezdovky a s výstupem u cykloturistických a běžkařských tras na vrcholu Churáňova. U hotelu je půjčovna lyžařských potřeba parkoviště.
Je již 80 let oblíbeným místem pro příjemnou celoroční rekreaci a je vůbec prvním, turisty obývaným sídlem v oblasti s původními názvy Chata pod Javorem, Komsomol, Chata Svoboda a Měrkova chata.
Nabízí ubytování až pro 54 osob ve čtyřech typech pokojů s vlastním sociálním zařízením a jedním velkým apartmá pro 8 osob. Domácí kuchyni s restaurací o kapacitě 90 osob a dalšími službami oceníte jak v zimě, tak i v létě. Pro děti je připravená nová dětská herna, hřiště, houpačka a prolézačka. Pro relaxaci a odpočinek jsou zde sauna a masáže.
Zajistíme pro Vás kompletní cateringové služby, realizaci jakékoliv společenské akce na klíč a to přímo u nás na DOBRÉ CHATĚ, nebo na vámi zvoleném místě.

Více informací najdete na stránkách horského hotelu Dobrá chata: www.dobrachata.cz